БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 8 Жовтня 2018

Депутат міськради від ВО "Свобода" Собко може очолити земельний департамент Чернівців

НАВОДИМО РІЗКІСТЬ / 

У Чернівцях депутатові міськради від фракції "Свобода" Миколі Собку (на фото) запропонували очолити департамент містобудівного комплексу й земельних відносин. Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив Собко.


Зокрема, на запитання журналіста, чи правдива інформація про ймовірне призначення Собка керівником земельного департаменту, обранець дав ствердну відповідь.

"Скажу так: розмов було багато, але я дотримуюсь такої позиції - коли буде офіційний документ, тоді можна буде вести якусь мову", - повідомив Собко.

"Попередньо були якісь пропозиції. Запитували моє бачення. Але не більше", - сказав депутат.

Він додав, що готовий розповісти більше, коли "буде офіційний розпорядчий документ з печаткою".

Водночас, на запитання журналіста, чи пропозиція працевлаштування Собка є подякою нової влади за голосування за відставку мера Олексія Каспрука, він дав таку відповідь:

"Якщо умовно треба засувати рукава й починати працювати з восьмої до восьмої, то це подяка? Навряд чи це можна так назвати. Подяка - це коли пропонують: "Давай так - ти нічого не будеш робити". Людина отримує щось неправомірно...".

Як відомо, Микола Собко входить до числа 29-ти депутатів Чернівецької міської ради, які 26 липня достроково припинили повноваження міського голови Олексія Каспрука.

Наразі депутат перебуває на посаді заступника начальника екологічної інспекції в Чернівецькій області. 
 
Фото МБ