БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 5 Жовтня 2018

Через критичний стан здоров'я і патологічні зміни, які почалися в організмі, Олег Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня

СЛАВА БОГУ! /

 

Український політв'язень Олег Сенцов написав у заяві, яку передав через свого адвоката Дмитра Дінзе, що припиняє голодування з 6 жовтня 2018 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на РосЗМІ.


Сенцов зазначив, що з 6 жовтня змушений припинити голодування, яке він тримав понад 140 днів.

У заяві він зазначив, що припиняє голодування у зв'язку з критичним станом здоров'я і патологічними змінами, які почалися в організмі, через які "найближчим часом заплановано застосування примусового харчування".

"Моя думка при цьому вже не враховується. Нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки, що йому загрожує. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів щодо порятунку життя пацієнта. У даних умовах я змушений припинити своє голодування із завтрашнього дня, тобто з 6.10.18", - написав він.

Сенцов також зазначив, що за час голодування схуд на 20 кг.

 

Фото: заява Олега Сенцова (novayagazeta.ru)

Сьогодні вранці заступник директора ФСВП Валерій Максименко повідомив, що Сенцов припинив голодування, яке оголосив 14 травня.

Пізніше радник президента Російської Федерації Михайло Федотов в телефонній розмові з українським омбудсменом Людмилою Денісовою підтвердив, що Сенцов написав заяву про відмову від голодування.