БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 2 Жовтня 2018

"Зелені" висунули колишнього чернівчанина нардепа Сергія Рудика кандидатом в президенти

НАШОГО ПОЛКУ /


На Всеукраїнській конференції Партії зелених України, яка пройшла сьогодні, 29 вересня, політрадою партії було ухвалено рішення щодо участі партії у президентських виборах. Виступаючи перед делегатами конференції, голова партії Віталій Кононов запропонував нардепу Сергію Рудику бути кандидатом в президенти від ПЗУ, повідомляє РБК-Україна з посиланням на УНІАН.


"Сергій Рудик - один з тих небагатьох народних обранців, за яких несоромно. Ми тісно співпрацювали останній рік й реалізували кілька масштабних ініціатив в регіонах. Сергій дійсно мислить глобально й не забуває діяти локально. Саме тому ми бачимо перспективу нашої співпраці в майбутньому", - зазначив Кононов.

У свою чергу, Рудик пообіцяв ґрунтовно подумати над цієї пропозицію.

"Хоч я не член партії, я вже давно член єдиної зеленої команди. Більше того, вважаю, що кожен народний депутат України зобов'язаний всіляко підтримувати зелені ідеї. Це не питання партійної ініціативи – це питання здоров'я нації і наших дітей. Ще до завершення каденції цієї Верховної ради ми повинні ухвалити пакет екологічних законів. У першу чергу: про повну заборону пластику й поліетиленових пакетів та введення кримінальної відповідальності за забруднення наших річок й підробку продуктів дитячого харчування. Якщо цього парламент не зрозуміє, ми змусимо його ухвалити ці рішення через масштабні протестні акції", - зазначив Рудик.