БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 25 Вересня 2018

Безкоштовно вивчити англійську та освоїти комп'ютер: Чернівецька "Самопоміч" розпочала кілька соціальних проектів для чернівчан (ФОТО)

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ* / 


Безкоштовно вивчити англійську та освоїти комп'ютер. Чернівецька "Самопоміч" розпочала кілька соціальних проектів для чернівчан. В офісі "Об'єднання "Самопоміч", що на вул. Герцена 2-В люди також можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію, та консультацію щодо перерахунку пенсій. Про це інформує прес-служба обласної організації партії "Самопоміч".

  

"Ми зробили акцент на тих важливих суспільних питаннях, які дуже цікавлять людей, але часто більшість чернівчан, буковинців, не мають можливості оплатити саме ці послуги, - каже Ірина Ткачук, голова Чернівецької міської "Самопомочі". - Йдеться про первинну юридичну допомогу, про вивчення англійської мови, що є зараз дуже актуальним і потрібним, про освоєння комп'ютера та Інтернету людьми старшого віку. І дуже важливо, що зараз кожен пенсіонер зможе прийти до нашого офісу та отримати тут консультацію фахівця щодо того, чи йому правильно нараховано пенсію".

 

Розмовний клуб англійської мови Чернівецька "Самопоміч" запустила цього липня. А вже зараз бажаючих навчатися збільшилося, тому започаткували ще один курс.

 

Пані Галина, чернівчанка-пенсіонерка, розповідає, що готується до поїздки до дітей та внуків у США, тому хоче спілкуватися там англійською. Ці заняття для неї знахідка: бо і живе поруч, і уроки безкоштовні.

 

 

Дівчата Леся та Ірина хочуть фактично по-новому вчити англійську, адже шкільні і студентські навички забулися.

 

Більшість учнів мають основи граматики з англійської. А ось пан Георгій, пенсіонер, граматики не знає зовсім. Але, прочитавши, оголошення у газеті "Самопоміч" , прийшов освоїти винятково розмовні фрази, бо чекає англомовних гостей з Канади. Додає, що йому як пенсіонеру дуже важливо, що заняття безкоштовні.

 

Викладачка Діана, каже, що вже за місяць таких занять видно перші результати. Діана також дає всім рекомендації, як засвоювати англійську: які фільми дивитися. 

 

 

"Вже зараз наше Чернівецьке «Об’єднання «Самопоміч» оголосило набір на безкоштовне навчання англійської для молоді- продовжує Ірина Ткачук. - Це для тих, хто вже має певні знання з англійської мови, однак не вистачає практики удосконалення мови. Ми не даремно робимо акцент на цьому соціальному проекті - безкоштовній англійській. Адже знати мову - це вільно почувати себе і у Європі, і навіть тут, у Чернівцях, де щодня на вулиці можна зустріти іноземних туристів. Власне, англійська сьогодні - це саморозвиток. Як і для старших людей - знання комп'ютера.

 

Курси комп'ютерної грамотності, які проходитимуть у нашому офісі, вони для різних категорій користувачів ПК. У програмі занять буде вивчення основних текстових та поштових редакторів, практичні заняття з ділового та особистого листування. А ще - читання газет в електронному варіанті, прослуховування музичних файлів, перегляд фільмів, купівля та продаж через Інтернет. Наші фахівці будуть дуже індивідуально підходити до кожного слухача цього курсу".

  

А з початку вересня по всій Україні стартував ще один соціальний проект "Самопомочі" - медичний. Буковинців обстежать безкоштовно. Перевірити рівень цукру у крові, виміряти артеріальний тиск та отримати фахову консультацію. Така можливість буде у мешканців всіх районів області та м. Чернівців. Варто лише слідкувати за оголошеннями у ваших містах та селах.

Це національний медичний проект від “Об’єднання “Самопоміч” та «Всеукраїнського об’єднання захисту медичних працівників».

Всю необхідну інформацію щодо всіх соціальних проектів можна дізнаватися в офісі Чернівецької "Самопомочі" за адресою: вул. Герцена, 2-В, з 9.00 до 18.00, чи за телефоном: +38-066- 534 81-48. 
 
* політичний PR