БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 16 Вересня 2018

Техніка для ремонту франківської ділянки дороги на Путилу, де протестували люди, досі не прибула. Люди обіцяють знову заблокувати проїзд

ТЕРПЕЦЬ НЕ ЗАЛІЗНИЙ /


Ремонт дороги, яку кілька днів перекривали мешканці Чернівецької та Івано-Франківської областей, обіцяють у найближчі дні Протест розпочався 11 вересня, о 8-й годині ранку. Люди бідкались: вже увірвася терпець, коли відремонтують дорожнє покриття на відрізку в три кілометри, які належить Франківській області. Цю дорогу зруйнувала повінь ще у 2008 році, і за останні десять років дорожньої техніки тут не бачили, стверджують мешканці.

 

Василь Слижук, учасник протесту зазначив: «Нам повідомили, що грошей нема. По слухам,гроші перерозподілили на той кущ,де люди бастували, на Делятинський, потім гроші сплили у Вінниці у вигляді відремонтованих доріг. Нас мало цікавить, де гроші,але ви подивіться, яка у нас дорога. Люди не підуть звідси, поки не приїде сюди ремонтна техніка» Цілу ніч із 11 на 12 вересня та увесь наступний день люди чергували і не пропускали транспорт.

 

Представники Косівської райдержадміністрації зазначили, що ця дорога включена в план проведення ремонту, але наразі грошей у бюджеті немає. Пообіцяли звертатися до Кабінету міністрів з проханням виділити 30 млн. гривень. Саме стільки вартує асфальтування цього 3-кілометрового відрізка.

 

За допомогою до Уряду звернулися і буковинські депутати. Відомо, що підрядник відмовляється ремонтувати цю ділянку через борг у 280-ть мільйонів гривень за ремонт доріг у Івано-Франківській області.

 

 

Протест завершився у ніч із 12 на 13 вересня, адже людей запевнили, що питання вирішиться найближчими днями. Сьогодні ремонтної техніки на місці ще не було. Мешканці поки чекають, але обіцяють знову відновити протест, якщо роботи не розпочнуться.

 

Фото АСС