БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 15 Вересня 2018

Вакарчук натякнув, що йде у політику, однак на запитання про президентство не відповів (ВИСТУП ВІДЕО)

І ВІН ПРАВИЙ / 

 

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук натякнув, що готовий йти у політику на конференції YES у Києві в суботу, 15 вересня.

"Я готовий змінювати країну. Я не думаю, що "грати в політику" це хороше формулювання для тих речей, про які ми зараз говоримо. Я вже втомився від цих ігор в політику. Вони вже 27 років цим займаються, і я не хочу щоб ми "грали в політику" - хочу, щоб щось робили", - сказав лідер гурту "Океан Ельзи".

Однак на пряме запитання, чи збирається він балотуватися в президенти, Вакарчук не відповів.

"Те, що мені дійсно подобається в шоу-бізнесі - це можливість тримати в напрузі", - сказав він.

Вакарчук також заявив, що владу у свої руки мають взяти люди, яким довіряє суспільство.

"Судам сьогодні довіряє 1% населення. Це нормально?! ... Ви вважаєте, що старі судді мають моральне право оновлювати суддівську систему, чи є в цьому здоровий глузд? ... Чому реформа патрульної поліції була більш або менш успішною - тому, що вона робилася по-новому. Ми так повинні підходити до всього. Люди, яким довіряє суспільство, повинні взяти владу в свої руки", - сказав Вакарчук.

"Не важливо, хто буде президентом, тому що в цій країні не людина змінить країну, а правила. І я зроблю все, щоб змінити ці правила. Ми змінимо ці правила скрізь, де буде потрібно їх змінити", - наголосив співак.
 


Нагадаємо, в грудні 2017 року Святослав Вакарчук заявив, що не збирається у президенти.
 

За даними IRI, опублікованими наприкінці січня 2018 року, Вакарчук входить до п'ятірки людей, яким найбільше довіряють українці.

 

Фото: yes-ukraine.org