БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРАВО   >>> 4 Вересня 2018

“Радикали” у парламенті докладають реальних зусиль, аби зупинити руйнівну для України вирубку лісів

ЛІС РУБАЮТЬ*… /


Нині в Україні відбувається екологічне лихо – масова та неконтрольована вирубка лісів, яка нажаль не сприймається суспільством, як дійсно важливе явище котре руйнує нашу державу, як екологічно, так і економічно. Ще на початку ХХ сторіччя карпатські ліси займали до 95 % поверхні усіх гір, зараз цифра значно менша. Недолуге керівництво лісовою галуззю призводить також і до серйозних наслідків під час дощів, адже лише одна смерека може затримати тонну води, яка не підійде до оселі, та не затопить уже нажите людьми за життя майно.

  

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній раді України вже докладає реальних зусиль, аби зупинити руйнівну для України вирубку лісів. Але нажаль президет Порошенко прикриваючи ділків-контрабандистів наклав своє вето на закон про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка, який був ініційованим Лідером РПЛ – Олегом Ляшком.

 

«Вето Президента на наш закон – шикарний подарунок контрабандистам. Порошенко показав, що за контрабанду лісу вони відбудуться легким переляком або штрафом у 300 гривень. А могли б сісти в тюрму на 5 років чи навіть на 12 років за повторне скоєння злочину. Після вето Президента ні в кого не залишилось сумнівів, що влада «кришує» контрабанду лісу-кругляка і хоче, щоб необроблена деревина вивозилась і надалі з України», - наголосив Ляшко.

 

Не менш важлива складова цієї проблеми – це економічна. Адже, наразі ми є лише країною, яка імпортує лише сировину, котра є значно дешевшою ніж вже готовий виріб. Також ми втрачаємо потенційні інвестиції, а для українців не створюються робочі місця.

 

«При однаковому обсязі лісу щорічно Україна продає матеріалів на 2 мільярди доларів, а Польща – на 20. Наш ліс везуть у Польщу, Угорщину, Чехію. Там його переробляють. Потім в Німеччину, Францію чи до нас везуть меблі. А я хочу, щоб ці меблі робили в Україні продавали готову продукцію на весь світ. Щоб українці працювали, заробляли і не побиралися. Тому я зроблю все, щоб подолати вето Президента на цей закон», - зазначає Лідер РПЛ.

 

В свою чергу Буковинські радикали повністю підтримають наміри Лідера РПЛ Олега Ляшка по відновленню лісового масиву України, та збереження її економіки. Засуджують Президента Порошенка, який наклав вето на радикальний закон.

  

«Українські Карпати є окрасою Буковинського краю! Ми маємо докласти максимальних зусиль, аби захистити їх. Не допустимо аби Україну грабували, та нищили! Нам потрібно докласти максимальних і радикальних зусиль, аби відновити виробничі потужності краю, які піднімуть економіку Буковини, та дадуть нові робочі місця буковинцям», - сказала почесна голова Чернівецької обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, Інга Маковецька.
 


Олександр НАЗАРУК

*(на правах PR)