БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 30 Серпня 2018

У Чернівцях нардепа Добродомова не пустили до готелю, в якому була запланована його зустріч з людьми (ВІДЕО)

ПОЧИНАЄТЬСЯ... / 

У Чернівцях народного депутата Дмитра Добродомова і представників його політичної партії "Народний контроль" не пустили до приміщення готелю "Черемош", де мала пройти зустріч політика з місцевими мешканцями.


Як повідомляється на офіційному сайті партії, договір про оренду приміщення був укладений завчасно, але в день проведення зустрічі готель зачинили, - інформує molbuk.ua

"Ще за тиждень до запланованого приїзду Дмитра Добродомова у Чернівці ми домовилися про проведення зустрічі з чернівчанами у конференц-залі готелю "Черемош". Та вже у день зустрічі нам відмовили у наданні приміщення без пояснення причин. При цьому договір про користування був укладений, а аванс оплачений. Підозрюємо, що до цієї ситуації причетний генеральний директор готелю Наталія Олексюк, яка є депутатом від партії БПП", – цитує сайт партії депутата Чернівецької міськради від "Народного контролю" Івана Гончарюка.
 
 
Щоправда, Наталія Олексюк не є депутатом, а згідно з інформацією, розміщеною на сайті ЦВК, вона у 2015 році брала участь у виборах до Чернівецької облради як кандидат від партії БПП.У зв’язку з цим Добродомов провів свою зустріч з жителями міста на сходах перед входом до готелю "Черемош".