БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 24 Серпня 2018

США почнуть перший етап нових санкцій проти Росії 27 серпня, - REUTERS

ТРАМП-ПАМ-ПАМ... /


Сполучені Штати Америки (США) мають намір 27 серпня 2018 року почати новий етап санкцій проти Російської Федерації, пов'язаних з хімічною атакою в британському Солсбері. Про це повідомляє Reuters.


За даними Reuters, очікується, що 27 серпня стартує перший етап введення нових санкцій проти Росії. Передбачається, що вони обмежать доступ РФ до "чутливих товарів" в інтересах національної безпеки США.

Нагадаємо, 21 серпня США розширили санкції проти Росії. Під обмежувальні заходи попали росіяни Антон Нагібін і Марина Царьова. Обидва вони пов'язані з петербурзькою компанією DiveTechnoService ("Дайвтехносервис"), санкції проти якої були введені ще в червні за ймовірні контакти з російськими спецслужбами. До списку санкцій була додана ще одна петербурзька компанія, що займається підводним спорядженням - Vela Marine.

До цього американський лідер Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати Америки готові розглянути скасування санкцій проти Росії тільки у випадку, якщо Кремль розпочне робити кроки для співпраці з США по Сирії та Україні.