БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 22 Серпня 2018

Дві доби без газу: обурені мешканці Рівненської другий день поспіль блокують вулицю (ВІДЕО)

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ГАЗЗАВАТ / 

У Чернівцях група жителів другий день поспіль влаштувала акцію з блокування руху транспорту на вулиці Рівненській.


Як повідомляє molbuk.ua, на такі радикальні дії чернівчан змусила піти відсутність газопостачання у їхньому будинку на Рівненській, 5А.

"Газ у наших помешканнях відсутній уже другу добу. 153 квартири, в яких проживають у тому числі 50 дітей, позбавлені права приготувати гарячу їжу чи елементарно - помитися", - повідомив учасник протесту, чернівчанин Ігор.

Мітингарі скаржаться на бездіяльність місцевої влади.

"Вчора в. о. мера Чернівців пан Продан пообіцяв жителям будинку допомогти вирішити сьогодні питання поновлення газопостачання. Жодних змін не відбулось!", - кажуть учасники перекриття вулиці.

Водночас вони звинувачують представників компанії "Чернівцігаз" у "брехливих твердженнях про аварійний стан ГРП".

"Мешканці будинку припускають, що якщо ГРП зараз і несправна, то до цього мають стосунок саме ті, хто вчора відключав будинок від газу. Інженер від "Чернівцігазу", який приїхав ввечері до нас, заявив, що у компанії "провели акцію проти жителів будинку...", - повідомив мешканець багатоповерхівки Ігор."Очевидно, саме тому руйнування ГРП та відключення газу пройшло тишком-нишком без запрошення жодного з представників будинку, які до того мають прямі персональні 153 договори власників на газопостачання з компанією "Чернівцігаз", - додав чоловік.

Учасники перекриття дороги запевняють, що газовики чинять "безпрецедентний тиск і шантаж" щодо них.

"Мовля, підпишете наші договірні умови та заплатите нам гроші, тоді включимо газ! Ми готові до розгляду договірних пропозицій, але виключно після відновлення подачі газу. На жаль, мерія демонструє свою бездіяльність. На жаль, правоохоронні органи на цю диверсію напередодні Дня незалежності також ніяк не відреагували", - обурився чернівчанин Ігор.

Нагадаємо, учора в Чернівцях на вулиці Рівненській група жителів перекрила рух транспорту у знак протесту проти відключення газу в їхньому житловому будинку.

У "Чернівцігазі" стверджують, що будинок залишився без газу через аварійний стан газорозподільчої шафи.