БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 12 Серпня 2018

Чернівчани! Допоможемо мамі з донечкою, які постраждали в ДТП від наїзду водія, котрий хоче уникнути покарання

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ! / 


Шановні чернівчани. Почну з того, що ніхто не застрахований від біди, тим більше в нашій країні, де люди на кшалт Зайцевої можуть дозволяти собі наплювати на безпеку оточуючих, сівши за баранку автомобиля. На жаль, не була застрахована від раптової біди і Руслана Куташ, молода одинока мати, яка власними силами виховує 7-літню донечку, мамине сонечко.

 

Про це у групі "Стоп Хам Буковина" в мережі Фейсбук повідомила чернівчанка Марина Котляревська.

  

07.08.2018 лишиться в її пам'яті, як самий трагічний день життя. День, коли покидьок за баранкою автомобиля збив їх на пішохідному переході, просто тому, що поспішав по якимось своїх справах, які рахував важливішими, за ризик трагедії. Зараз Руслана і маленька Настя в лікарні. Вже через місяць Настя повинна була вперше відчути себе дорослою, на порозі школи, з букетом квітів. Але не буде в цьому році в її житті першого дзвоника, проте буде багато болю і відчаю. Навіть коли вона стане на ноги і з її ног витягнуть металеві спицц, знадобиться ще рік реабілітації, за які дівчинка буде вчитись заново ходити, заново посміхатись, заново жити повним життям. Хоча її посмішка вже ніколи не буде така щира, якою вона була ще вчора зранку.
 
 
 

Покидьок, який збив дівчинку з мамою, намагається всіма неправдами зам'яти справу. За один день помінялось 4 слідчих, ніхто не хотів братися за справу і вигороджувати справжнього звіра в людській подобі. Тільки з 4 спроби знайшли в реформованій поліції старі кадри, які взялись виправдати потенциального вбивцю.

 

Зараз Руслана лишилася без роботи і підтримки. Ліки, процедури та послуги адвоката потребують значних фінансових витрат. Якщо обійтись без адвоката, покидьок 100% лишиться на волі і наступною жертвою маньяка на дорозі можуть стати вже ваші діти. Сьогодні допомагаєте ви, завтра поможуть в скрутній ситуації вам.

 

Не зволікайте, життя української дитини – це саме святе, що дав нам Господь. Давайте покажемо, що ми, українці, дійсно велика нація, яка завжди об'єднається в скрутну хвилину. Viribus unitis.

  

 

 

Реквізити Приватбанку для допомоги Русланці і Насті: 5168 7573 6172 5775 Руслана Куташ

Хто був свідком трагедії, велике прохання звернутись в приватні повідомлення до Марина Котляревская.
Пригода сталася 07.08.2018 о 20 годині, в районі вулиці Січових стрільців.