БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ШОУ-БІЗНЕС   >>> 9 Серпня 2018

Чернівецькі україномовні повії надихнули шоумена Антіна Мухарського написати блюзову пісню "Дискотека в Чернівцях" (ВІДЕО)

ОЦЕ ТАК ШОУ-БІЗ!


Чернівецькі україномовні повії надихнули шоумена Антіна Мухарського (який також виступає під псевдо Орест Лютий) написати блюзову пісню "Дискотека в Чернівцях". Крім того скандальний шоумен вважає, що заради живого людського спілкування вже давно пора в Україні легалізувати "інститут повій". На такі думки надихнуло одне з відряджень до Чернівців, під час якого у готельному номері Антіна Мухарського "огорнула самотність", а по "ящику" зомбували "95-м кварталом".

 

"Пиво, чіпси і Володимир Зеленський роблять з тебе зомбі, який ладен бігти в ніч, аби відшукати те, про що Антуа́н де Сент-Екзюпері́ казав, що найвища радість людського буття, то радість звичайного людського спілкування. Ось чому я виступаю за легалізацію "інституту повій". Адже ці нічні метелики здатні, бодай, не надовго подарувати нам ілюзію несамоти у цьому холодному світі "руськой попси", кавенещини, та одвічних серіалів. До речі, україномовним повіям я завжди платив вдвічі більше. Маріанно, Тетяно, Людмило Степанівно з Чернівців! Ця пісня написана для вас", - висловився у музичному ролику шоумен.