БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ТЕХНОЛОГІЇ   >>> 9 Серпня 2018

Київстар запустив новий тариф: безлім на інтернет та дзвінки за кордон*

СВІТ У ТВОЇХ РУКАХ /

 

«Київстар» запустив тарифний план «Z-тариф» для абонентів у Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Тариф включає в себе безлімітний 4G, необмежене спілкування в мережі та хвилини для дзвінків за кордон.

Як повідомляє прес-служба компанії, «Z-тариф» був розроблений для абонентів, що багато телефонують як у мережі Київстар, так і номери інших операторів, і навіть закордон. Крім того, тариф буде зручним і вигідним для активних користувачів мобільного інтернету» – пояснили у Київстар. «Z-тариф» можуть підключити собі жителі Чернівців та районів: Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького та Хотинського.

За 55 грн абоненти отримають безлімітний мобільний інтернет та дзвінки в мережі Київстар, швидкісний 4G інтернет – доступ до соціальних мереж, месенджерів, музики та відео без обмежень. Крім того, тариф передбачає 100 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні, а також за кордон – у Польщу, Італію, Угорщину, Чехію, Словаччину та Росію. Перейшовши на новий тариф абоненти отримають перший пакет послуг безкоштовно.

В стартових пакетах нового тарифу вже встановлені так звані USIM-картки – карти нового зразка, які підтримують 4G/LTE.

 

В Івано-Франківську Київстар запустив 4G/LTE ще 1 серпня, а по всій Україні 4G/LTE від Київстар вже отримали у 2218 міст та сіл, де живе більше 13 млн українців. Детальну інформацію про умови нового тарифного плану можна знайти на офіційному сайті компанії www.kyivstar.ua.

* На правах реклами