БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 8 Серпня 2018

Упродовж тижня на Буковині правоохоронці виявили 10 нелегальних мігрантів

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 

З 1-го серпня у Чернівецькій області триває операція «Мігрант». Правоохоронці викривають нелегалів та іноземців, котрі порушують правила перебування на території України. Від початку профілактичного заходу поліція Буковини встановила на території регіону 30 іноземця, котрий порушив законодавство України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».


З них 16 осіб працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України притягнули до відповідальності за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), 6 осіб – за статтею 205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) та 1 особу – за статтею 206 (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) КУпАП.

Як повідомили БукІнфо у відділі комунікації поліції Чернівецької області, у ході відпрацювання, поліція краю задокументувала 5 кримінальних правопорушень, вчинені іноземцями. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 149 (Торгівля людьми), частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Упродовж першого тижня відпрацювання поліцейські склали 53 адміністративні протоколи стосовно іноземців та осіб без громадянства. Загальна сума штрафів, накладених на правопорушників, становить 10 тисяч 608 гривень.

Крім цього, поліцейські звернулися до ДМС з 39 поданями, з яких 21 – про скорочення строку тимчасового перебування на території України, 17 – про примусове повернення в країну походження та 1 – на заборону в’їзду в Україну.

Операція під умовною назвою «Мігрант» триватиме до 31 серпня. Правоохоронці й надалі наглядають та контролюють виконанням законодавства у міграційній сфері, а також проводять заходи протидії та запобіганню нелегальній міграції.