БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 8 Серпня 2018

Сестра Олега Сенцова - про стан українського режисера в російській в"язниці: «Все катастрофічно погано. Він пише, що кінець близький...». Україна готова на любі умови обміну, щоб врятувати Олега

ВОЛЮ СЕЦОВУ!!! /


Наталя Каплан, двоюрідна сестра голодуючого в російській колонії режисера Олега Сенцова, назвала стан свого брата «катастрофічно поганим». «Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, де пише, що вже майже не встає. Написав, що кінець близький. І він це не про звільнення», - написала Каплан у Фейсбуці.


За її словами, Сенцов розповів їй, що знаходиться в «інформаційному вакуумі» і не отримує листів. Він також запитав, «чи цікавиться хтось ще його голодуванням».

«ЄСПЛ наполягає про переведення до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки. Олег відмовився, каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній », - пише Наталія Каплан.

Український режисер Олег Сенцов голодує вже 87 днів, з 14 травня 2018 року. ФСВП називає його стан «задовільним» і заявляє, що продовжує «лікування, спрямоване на підтримку організму». Раніше про погіршення його стану заявив його адвокат Дмитро Дінзе.

Російські фашисти засудили Сенцова за звинуваченням у тероризмі на 20 років. Український режисер вимагає звільнити з-під варти у Росії всіх українських політв'язнів. Родичі Сенцова, прогресивні українці, діячі культури і громадські організації неодноразово просили владу РФ звільнити режисера, але Путін відмовляється це робити.