БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 7 Серпня 2018

На Буковині прикордоники завадили переміщеню до Румунії через гори 63 ящиків контрабандних сигарет

КОНТРА і БАНДА /


Цієї ночі, неподалік кордону з ЄС прикордонники завадили переміщенню через кордон 63 ящиків контрабандних сигарет. Окрім тютюнових виробів охоронці кордону Чернівецького загону затримали ще й чоловіка, який скоріш за все є причетним до протиправної діяльності.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, інформацію про можливе незаконне переміщення товарів надали співробітники оперативних підрозділів. Завдяки чому група реагування в найкоротший термін вийшла на слід правопорушників. Останні якраз спробувала подолати інженерне загородження. Помітивши прикордонників відділу «Красноїльськ» правопорушники вдалися до втечі покинувши свій товар, а саме 27 ящиків сигарет. Переслідуючи порушників одного із втікачів було затримано, ним виявився місцевий мешканець.

 

 

Ще одну спробу перемістити сигарети до Румунії на ділянці цього ж відділу упередив прикордонний наряд, який за допомогою тепловізора виявив невідомих осіб. «Псевдотуристи» разом з наплічниками вже прямували в сторону державної межі з Румунією. Зрозумівши, що їх викрито правопорушники аби уникнути відповідальності покинули 18 ящиків з сигаретами та втекли. В ході пошуку контрабандистів прикордонниками було виявлено схованку в якій знаходилися ще 18 ящиків сигарет.

На даний час пошук втікачів триває.

Виявлені тютюнові вироби в обох випадках доставлено до відділу прикордонної служби «Красноїльськ». Згодом сигарети передадуть представникам Національної поліції та ДФС.

Щодо затриманого то йому доведеться відповідати за спробу порушення державного кордону та за порушення прикордонного режиму.