БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 7 Серпня 2018

Каспрук обов’язково повернеться на посаду мера Чернівців, - нардеп

I'LL BE BACK! / 

Народний депутат Максим Бурбак вважає, що Олексій Каспрук обов’язково повернеться на посаду міського голови Чернівців. Про це політик повідомив сьогодні у коментарі журналістам, пише
molbuk.ua

Він впевнений, що Каспрук виграє суд щодо визнання незаконним рішення міськради про відставку міського голови, та повернеться на посаду мера.

"Я знаю, що Каспрук буде позиватися до суду через чергову незаконну дію Чернівецької міської зради. І він виграє цей суд. За аналогією справи з відстороненням міського голови Миколаєва, Каспрук, я впевнений на 100 відсотків, повернеться. Єдине питання - скільки це займе часу", - сказав Бурбак.

Водночас нардеп висловив побоювання щодо використання депутатами міськради грошей з міського бюджету на період відсутності Каспрука на посаді мера.

"Друге питання - що вони за цей час встигнуть зробити із бюджетом міста? А це питання до всіх нас. І я вважаю, що громадськість повинна проявити функцію контролю. Гадаю, це обов’язок 13-ти депутатів, які виступили проти відставки Каспрука. На них лежить уся відповідальність - щоби оця банда просто не "розпиляла" цей бюджет", - додав Бурбак, заявивши, що обранці із оточення секретаря міськради Василя Продана "бояться публічності".

Як відомо, 26 липня Чернівецька міськрада 26-ма голосами депутатів достроково припинила повноваження міського голови Олексія Каспрука. 
 
*****
 
Щойно Верховна Рада України розпустить Чернівецьку міську раду Каспрук теж піде на перевибори

Народний депутат України Максим Бурбак заявив, що у ситуації, яка склалася в Чернівцях невинуватих немає, - повідомляє BukNews.

- Спочатку виборці продаються за червоні ручки Білика, продаються за 300-500 гривень, які у них потім все одно забирають, тому винні усі, - сказав Максим Бурбак. - Але я прихильник дій лише в законний спосіб… Нагадаю, що одразу після голосування за усунення мера, "Народний фронт" оприлюднив заяву про те, що питання про розпуск міської ради – наша політична вимога. І тепер це вже наше з Миколою Трохимовичем Федоруком завдання донести цю позицію до народних депутатів України.

- На Чернівцях знову відпрацьовують політичні технології. Так було 2011 року, коли усували мерів міст, які не пішли на співпрацю з Януковичем. Так пробують зробити зараз. Те, що відбулося у Чернівцях - це сигнал усім державницьким проукраїнським силам. Отак виглядає реванш регіоналів! Буду звертатися до всіх демократичних, прогресивних сил у Верховній Раді України, щоб вони проголосували і не випустили цей реванш за межі Чернівців, задушили його, так би мовити, у зародку.

- Так, існує неписане правило: якщо усунутий міський голова звернувся до суду щодо поновлення на посаді, то профільний комітет не розглядає питання про вибори міського голови. Але нічого це не заважає прийняти рішення про розпуск Чернівецької міської ради.
 
А далі, після його ухвалення, Каспрук може відкликати свій позов і написати іншу заяву, щоб були перевибори і міського голови, і міської ради. І він це зробить, - запевнив Максим Бурбак.