БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 7 Серпня 2018

Ось чому у Фищука «короткі руки» до Салагора: Чернівецька митниця ДФС ставить неймовірні рекорди з надходжень до бюджету

МАЛЕНЬКИЙ СЕКРЕТ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ /


Невідомо чим керувався, тепер вже звільнений Прем’єр-міністром України міністр фінансів України пан Олександр Данилюк, коли збільшував індикативні завдання Чернівецькій митниці ДФС у 2018р. у порівнянні із 2017 р. на цілий мільярд (!) гривень: з 2,2 до 3,2 млрд.грн. або на 45%.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької митниці ДФС, поте, незважаючи на нереальність поставлених завдань (Чернівецька область – найменша область України, в якій практично відсутнє промислове виробництво), станом на 7 серпня Чернівецькою митницею до Держбюджету України вже перераховано 1581 млн.грн., чим перевищено надходження за аналогічний період минулого року на 140 млн. грн.

Однією з причин збільшення надходжень стало запровадження Урядом заходів по боротьбі з контрабандою та тіньовими схемами на кордоні, в тому числі прийняття Кабінетом міністрів України Постанови від 20.06.2018р. № 479 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів".

Як наслідок – вартість розмитнення одного автомобіля з товарами так званого "народного вжитку" (одяг, взуття, тканини тощо) наразі складає 1,5 млн. грн.! Завдяки чому тільки за липень 2018р. порівняно з минулим роком надходження від оформлень здійснених в зоні діяльності Чернівецької області зросли на 44 млн. грн.
 


Якщо знову не "задирявлять" так звані «південні ворота» нашої держави, де дуже полюбляють вирішувати свої справи ділки, які займаються "сірим" імпортом та ввезенням "в чорну", то Чернівецька митниця до кінця серпня зможе впритул наблизитись до виконання нереально високих завдань з наповнення бюджету України