БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 2 Серпня 2018

Стало відомо, хто нещодавно претендував на посаду заступника голови Чернівецької ОДА. Загадка, чому це не відбулося... (ДОКУМЕНТ)

МІСТЕР WHO? /


Вакансія заступника Голови досі вільна. Конкретної відповіді досі немає, хоча ходять чутки, що я начебто не до вподоби керівництву однієї з парламентських партій... Під листом підписів більше. Щиро дякую всім народним депутатам, які підписали цей лист підтримки : Ольга Богомолець, Ігор Шурма, Andrey Shipko, Олексій Кириченко, Tatyana Bahteeva, Костянтин Яриніч (Константин Ярынич), Iryna Sysoenko, Олег Мусій.. Окрема подяка народному депутату Maksym Burbak за довіру.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав претендент на посаду заступника голови Чернівецької ОДА з гуманітарних питань Геннадій Маркевич, який пише що "дуже добре знає Буковину та її чудових та працьовитих людей".


Геннадій Маркевич продемонстрував лист, підписаний ще у травні цього року згаданими депутатами Верховної Ради на ім’я Олександра Фищука, додавши, що  "і я особисто вважаю, що гідний за фаховими здібностями та особистими якостями цієї посади". 
  
Водночас він додав, що ніколи не буде підлабузником і не буде служити "господарю" (?!) і "виконувати його забаганки". Кого саме він мав на увазі - не уточнив. 
 
 "А ще мене задовбала непрофесійність довкола, зверху до самого низу. Прийняли багато чудових та мудрих законів, а забезпечити їхнє виконання немає кому...  Я добре знаю Буковину та її чудових та працьових людей та, маючи конкретні ідеї, знаю як зробити за рік цю область найкращою в країні. Але ніколи не буду підлабузнювати та вірно служити "господарю" і виконувати його забаганки. Можливо, на чиюсь думку, я просто ненормальний ідіот-романтик...і лізу не в свої справи", - зазначив колишній (а можу й не колишній?) претендент на посаду заступника Фищука з гуманітарних питань.

 

Цікаво, що ж стало справжньою причиною цього НЕ призначення? І хто насправді "зарубав" це призначення? Скоро про це дізнаємося...