БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 11 Липня 2018

У Чернівцях квартирна плата зросла вдвічі

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 

Майже у 300 чернівецьких будинках квартплата подорожчає практично вдвічі. Це будинки, які обслуговують ЖРЕПи №6, 14, 17. Саме цим комунальним підприємствам вже затвердили нові тарифи, пише
molbuk.ua.

У восьми ЖРЕПах поки що старі тарифи, доки їх не буде розглянуто на тарифних комісіях.

Якщо раніше вартість квартплати становила від 80 копійок, то наразі вона коливається від 1,8 до 2,4 гривні. Для мешканців, у будинках яких є ліфти, квартплата зросла ще більше – від 3,5 гривні за квадратний метр житлової площі. У деяких будинках із ліфтами квартплата сягає понад 5 гривень за квадратний метр. Це вже майже київські розцінки.

Сума квартплати залежить від облаштування будинку, тобто яка протяжність мереж – водопровідних, каналізаційних та тепломереж, – пояснює начальник планово-економічного відділу департаменту житлово-комунального господарства міськради Ольга Гладишева. – Також на ціну впливає обслуговування дахів, прибудинкової території, наявність ліфта. Ці послуги завжди впливали на вартість.

Квартплата у Чернівцях не зростала майже десять років і становила 80 копійок за квадратний метр житлової площі. Раніше квартплата за двокімнатну квартиру становила у середньому 40 гривень, тепер – і 80, і 120 гривень.