БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 11 Липня 2018

Безкарність голови Сокирянської РДА Бескупського за свавілля у Ломачинцях може спровокувати конфлікти в інших громадах: голови ОТГ Чернівецької області попередили Гройсмана

ДАВНО НАЗРІЛА ВІДСТАВКА / 


Голови ОТГ Чернівецької області звернулися до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана дати адекватну оцінку подіям у Ломачинцях та ініціювати відповідні кадрові рішення.


- Лише в п'ятницю подав депутатський запит на Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка щодо хибності Перспективного плану розвитку територій громад Чернівецької області поданого на розгляд облради. А вже сьогодні є висновок центру розвитку місцевого самоврядування, дуже поважної і вагомої організації : "по суті цей план закладає великий дисбаланс в майбутньому розвитку громад Чернівецької області. Він має бути доопрацьований і поданий на схвалення обласної ради та затвердження Кабінету Міністрів України в іншому вигляді", - прокоментував ситуцію народний депутат України Максим Бурбак.

Експерти висловили свої зауваження до опублікованого Чернівецькою ОДА Перспективного плану формування територій громад області

- Окрім того, додаю ще реакцію голів ОТГ на події в Ломачинцях. Протидія реформі децентралізації в районі, як кажуть, "на лицо ". Але сподіватися на якусь реакцію від керівництва ОДА вже марно. Запевняю, реакція зі столиці не забариться !!! - впевнений Максим Бурбак.