БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 11 Липня 2018

Нардеп Рибак про смерть Левка Лук’яненка: "Пішла у вічність ціла епоха, моральна і сильна духом"

ЩИРО ПРО ВИДАТНУ ПОСТАТЬ... / 

У Володимирському соборі було людно, трагічно та урочисто. Прощатися з такими людьми - непросто. Відходить ціла епоха, кращий приклад українства, людяності, величі духу і незламності. У вічність іде справжній борець за незалежність України.

 

Смерть тепер призвичаїлася забирати в України найкращих. Молодих хлопців на передовій і таких національних месій, як Левко Лук'яненко. Нашого національного лідера, дисидента, в'язня комуністичних тюрем, відомого політика і громадського діяча, письменника та простого і доступного чоловіка прийшли провести в останній путь тисячі українців. Простих людей, які усвідомлюють рівень трагедії.
 

Відспівував Левка Григоровича настоятель Української православної церкви Київського патріархату - Філарет. А інакше як, Левко Лук'яненко - совість і честь України. Втрачати таких боляче і прикро.

 

Комуністи приговорили його до розстрілу за те, що він був українцем. Вирок під тиском міжнародної спільноти замінили на 15 років. Усього у тюрмах та таборах Левко Лук'яненко провів 30 років. І не зламався.

 

 

 

Завдяки Лук'яненку та іншим патріотам з обойми шестидесятників і відбулася незалежна Україна. Тепер ми зобов'язані відстояти ці завоювання. Не зрадити його мужності, не розмінятися на компроміси, не дати жодного шансу ворогові.
 

Левко Григорович був і моїм наставником. Він приїздив під час виборів на Кіцманщину та Вижниччину підтримати мене. Допомагав порадами та був реальним прикладом. Це був мудрий та глибокий чоловік. Він усім нам - учитель.

 

Не підвести його, не загрузти у дріб'язкових чварах, не обманути очікування людей, котрі з трагічними обличчями стояли у Володимирському соборі - тепер наше головне завдання.

  

Ценз високий, його ім'я - Лук'яненко Левко Григорович. 
 
Народний депутат України Іван РИБАК