БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЦІКАВИНКИ   >>> 11 Липня 2018

Серед головних претенденток на звання Мiss Ukrainian Canada – колишня чернівчанка Галина Буз (ФОТО)

ВБОЛІВАЙМО ЗА БУКОВИНКУ! /


У Канаді обрали головних претенденток на звання Мiss Ukrainian Canada. Фінал відбудеться вже цього тижня - 15 липня 2018 у Living Arts Centre, що у місті Місісаґа, Онтаріо. Це традиційний щорічний конкурс, який проводять серед представниць української діаспори. За звання найгарнішої yкраїнки Канади будуть змагатися 15 дівчат, серед яких є чернівчанка Галина Буз. Чим живе, займається та про що мріє буковинська красуня?


Галина народилася 23 роки тому в Чернівцях, однак вже майже 13 років живе у Канаді. Захоплююється архітектурою, дизайном та мистецтвом та закінчила навчання в галузі архітектурних технологій і зараз працює менеджером з операцій та зв'язку.

Також Галина є художником - її роботи були включені до багатьох мистецьких виставок Торонто. Під час підготовки до конкурсу вона створила волонтерську організацію, яка організовує мистецькі заходи та класи, з допомогою яких збираються кошти для сімей загиблих солдатів в Україні.
 
“Я хотіла знайти спосіб збирати громаду та підтримувати родини загиблих, безвісти зниклих чи поранених у війні в Україні солдатів. Будучи фіналістом для Miss Ukrainian Canada, я мала дивовижну можливість та платформу для створення організації, що називається Фондом мистецтва (Art Reach Fund).
 
Під час нашого першого заходу, як громада, ми створили велику картину з 3-х частин та зібрали понад 1400 доларів на допомогу дітям.” 

У вільний час Галина також любить кидати виклик собі такими видами спорту, як стрибки з парашутом та банджі-джампінг. Галина вважає, що для досягнення успіху в житті треба розвивати такі якості як співчуття, і відвага.
 


Конкурс Міс Українська Канада є однією з найгучніших подій року для української діаспори. Феєричний фінал зазвичай збирає в Торонто тисячі етнічних українців.

Нагадаємо, що конкурс “Міс Українська Канада” бере початок ще 50-х років минулого століття. На цьогорічному фіналі відбудеться показ українських дизайнерів та виступатиме пулярна українська співачка, учасниця «Євробачення» Злата Огневич.