БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 10 Липня 2018

У Новодністровську через масовий вивіз грунту заборонили рух вантажівок

У ФОКУСІ - НОВОДНІСТРОВСЬК / 

 

У місті Новодністровськ Чернівецької області заборонили рух великогабаритних транспортних засобів з Ломачинецького кар’єру через територію міста.

Відповідне розпорядження 9 липня підписав міський голова Анатолій Болдашев, пише molbuk.ua

Таке рішення посадовець прийняв у зв’язку з численними скаргами жителів Новодністровська, котрі повідомили про переміщення вантажівок, що рухалися з Ломачинецького кар’єру через територію міста. За їхніми словами, це спричинює руйнування дорожнього покриття, створює небезпечні ситуації у районах розташування навчальних закладів міста та порушує спокій громадян у нічний час.

Згідно з розпорядженням, Болдашев звертається до представників Національної поліції з клопотанням забезпечити перекриття руху вантажівок, котрі рухаються з кар’єру через територію міста. Також посадовець звернувся до прокуратури з проханням перевірити законність видобування та вивезення глини та піску з Ломачинецького кар’єру.

 


Раніше мешканці Новодністровська у соцмережі оприлюднили численні світлини та відео з вантажівками, які вивозили пісок та грунт із кар’єру в селі Ломачинці.

"Місцеві мешканці обурені даним фактом. В якому напрямку вивозять пісок та грунт, невідомо", - повідомила у Facebook користувачка Оля Кучурка Виноградова.Раніше повідомлялося, що у селі Ломачинці місцеві жителі перекрили рух транспорту, поки вантажівки "одна за одною вивозили грунт і пісок із Ломачинецького кар’єру".