БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 10 Липня 2018

«Довіра до свободівців є і ми нею дорожимо», - лідер кіцманських націоналістів Ігор Гринюк

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! / 

Чим більше зростає політична та економічна напруга у державі, тим більше у простих людей виникає потреба спілкування з політиками, яким вони довіряють. Такою політичною силою на Кіцманщині є місцева ВО «Свобода», активісти якої зустрічаються з людьми не лише перед виборами, обіцяючи гречку чи 100 гривень, як то роблять інші політсили, а спілкуються з ними постійно – під час звітів, різноманітних акцій, у приватній бесіді тощо. Ось і минулої суботи свободівці Кіцманського району провели зустріч з громадянами, де інформували їх про діяльність партії «Свобода", про стан справ в Україні, розповсюджували часопис «Всеукраїнське об’єднання «Свобода", відповідали на злободенні питання.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", депутат, голова фракції від ВО «Свобода» Кіцманської районної ради Ігор Гринюк в приміщенні партійного офісу прозвітував перед виборцями про роботу, проведену під час нинішнього скликання, відповів на запитання. Відтак у наметі, встановленому на вулиці, - свободівець провів прийом мешканців, консультуючи їх з різних питань.

 

- Мені приємно, що на цю зустріч прийшло багато мешканців міста та району. Люди прямо питають: як нам вижити, коли держава встановила такі високі тарифи на природний газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги. Хочу зазначити, що за звітний період депутатами було подано більше тридцяти звернень та запитів з багатьох актуальних питань, на які не завжди були адекватні відповіді з боку господарюючих суб’єктів та владних установ, в багатьох випадках це були лише відписки, а деякі залишилися без відповіді.

 

Щоб пробити цю владну стіну - стіну бюрократизму та байдужості, депутати від ВО «Свобода» намагались брати участь у різних заходах та зустрічах, відстоюючи інтереси громадян у судах різних рівнів, в установах та організаціях, на підприємствах. Люди це бачать, тому довіра до свободівців є і ми нею дорожимо, - каже свободівець Ігор Гринюк.

 

За його словами, одна з найболючіших проблем для жителів району - добудова об’їзної дороги через ліс, тому що через рух великогабаритного транспорту у місті Кіцмань всі будинки обабіч центральної вулиці мають тріщини, а влада ніяк не реагує на це. Загалом же, і на це нарікали виборці, - в районі поганий експлуатаційний стан більшості доріг, що призводить до поламок транспорту, дорожньо - транспортних пригод.

 

Ігор Олександрович каже, що люди також зверталися з потребою матеріальної допомоги на лікування близьких та рідних, і з приводу проблеми з працевлаштування, особливо випускників навчальних закладів, - в органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, комунальні та інші установи і організації, підпорядковані їм, бо там панує непрозорість і корупція.

 

Свободівець Ігор Гринюк каже, що лакмусовим папірцем для нинішніх чиновників всіх рівнів є те, що вони не вшановують пам’ятні дати героїчного минулого нашого українського народу - наприклад, такі, як Акт відновлення Української держави, декларації про відновлення Української Самостійної Соборної Держави 30 червня 1941 року, день народження Героя України Романа Шухевича та інші.

 

 

- На жаль, сучасна неукраїнська влада в Україні, як в центрі, так і на місцях, всіляко замовчує такі славетні дати в історії нашого народу, не проводить ніяких заходів, тому що вони прийшли на крові Майдану лише грабувати нашу Землю допоки зможуть, а потім втекти на куплені за гроші українського народу острови, купити вілли у розвинутих країнах і доживати там в розкошах. Але подальшої державної корупції, остаточного пограбування української економіки і втрати незалежності не можна допустити і українські націоналісти та всі, кому не байдужа доля української нації, маємо зупинити цей руйнівний процес - підкреслює Ігор Гринюк.