БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 9 Липня 2018

З 10 липня у Чернівцях запрацює новий експериментальний тролейбусний маршрут №8 від вул. Південно-Кільцевої до ЧНУ

РАТУША ШУКАЄ ВИХІД /


Для забезпечення транспортного сполучення мешканців району вул. Південно-Кільцевої з центром міста та вивчення спроможності тролейбусного управління забезпечити цей напрямок руху з 10 липня в експериментальному режимі запрацює тролейбусний маршрут №8.

 

Як повідомляє прес-центр Ратуші, про це на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

 

За його словами, тролейбусний маршрути №8 курсуватиме від вул. Південно-Кільцевої по вул. Героїв Майдану до Соборної площі через вул. І.Франка до університету. Маршрут має протяжність 12,8 км і на 3,7 км коротший за тролейбусний маршрут №6. На маршруті №8 – буде 18 зупинок, вивчається технічна можливість і доцільність зупинки тролейбуса біля палацу «Юність Буковини». Від кількості зупинок також залежить швидкість руху на маршруті.

 

Тролейбус долає маршрут № 8 за 1 годину, тобто із Південно-Кільцевої до університету можна буде добратися за півгодини. Щоб забезпечити на цьому маршруті інтервал руху 15 хвилин потрібно, щоб постійно працювали 4 машини.

 

 У літній період на маршруті №8 в робочі дні працюватимуть 4, у вихідні – 2 тролейбуса. Перший тролейбус відправлятиметься в 6.00 від університету , в 6.30 – із зупинки на вул. від Південно-Кільцевій. Останній тролейбус №8 від’їжджатиме від університету в 21.45, з Південно-Кільцевої – в 22.45.

  

У літній період, коли частина водіїв тролейбусів перебувають у відпустках, після 18.15 інтервал руху на маршруті №8 становитиме 30 хв. Такий же інтервал буде під час обідньої перерви та перезміни – з 11.15. до 13.00 та з 15.45 до 16.45.
З 1 вересня інтервал руху на цьому маршруті становитиме 15 хвилин впродовж усього дня.

 

Графік роботи маршруту №8 буде таким: