БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 9 Липня 2018

На Буковині СБУ припинила діяльність злочинного міжнародного угруповання, яке контрабандою завезло в Україну мото- та велотехніку на 130 тисяч доларів

КОНТРА і БАНДА /

 

Співробітники СБ України припинили на Буковині діяльність міжнародного організованого угруповання, учасники якого контрабандою ввозили до України з країн Євросоюзу мото- та велотехніку. Оперативники спецслужби встановили, що троє чернівчан через зв’язки у кримінальних колах кількох країн ЄС організували механізм викрадення, розукомплектування мототехніки і велобайків відомих світових брендів. Деталі надходили в Україну під виглядом поштових відправлень заробітчан. Зловмисники реалізовували товар на території України та СНД через Інтернет.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі УСБУ в Чернівецькій області, співробітники СБ України під час санкціонованих слідчих дій за місцями проживання зловмисників та зберігання викраденої техніки виявили тринадцять мотоциклів іноземного виробництва, понад три десятки велобайків і велику кількість комплектуючих. За попередньою оцінкою вартість вилученої техніки становить майже 130 тисяч доларів США. Правоохоронці також виявили велику суму готівкою у гривнях та іноземній валюті, а також двадцять одну майнінгову «ферму».

Учасникам угруповання оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 та ст.198 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної схеми. 
 
Фото УСБУ в Чернівецькій області