БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 9 Липня 2018

Бурбак фактично звинуватив Фищука у саботажі децентралізації на Буковині і вимагає від Кабміну негайних кадрових рішень (ВІДЕО)

ДАВНО ПОРА! /


Страусина позиція керівництва Чернівецької ОДА у конфліктних питаннях - це не позиція, це неробство. І воно наштовхує на думку, що в ОДА поділяють бажання керівників Сокирянського району влаштовувати безлад в області, порушувати Закон про децентралізацію, ігнорувати думку селян та здоровий глузд у створенні потенційно успішних ОТГ. Про це на своїй сторінці у Фесбук написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

На Погоджувальній раді він звернувся до першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, щоб в рамках урядової перевірки діяльності Чернівецької ОДА детально розглянути останні події в Ломачинцях Сокирянського району, відсутність реакції з боку місцевих та обласних очільників та в разі підтвердження іх бездіяльності проводити термінові кадрові зміни.

 

"Люди не повинні страждати через бездіяльність влади на місцях", - вважає народний депутат, голова фракції НФ у Верховній раді.

 

 Фото з архіву сайту