БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  РЕЛІГІЯ   >>> 13 Червня 2018

Тимчук попередив про плани ФСБ по зриву автокефалії

НЕ ВГОМОНЯТЬСЯ, ДЕМОНИ... / 

 

Російські спецслужби мають намір приступити до активних дій, щоб зірвати визнання Константинополем української автокефалії. Про шкідливих планах Кремля щодо зриву створення в Україні Єдиної православної помісної церкви розповів в Facebook депутат Ради Дмитро Тимчук, передає "Діалог.UA". Він запевнив, що в України є всі шанси на отримання згоди від Вселенського патріарха Варфоломія на створення своєї помісної церкви.

У світлі такої перспективи Кремль вирішив активізувати зусилля по зриву цього процесу. Так, російські спецслужби ФСБ і СВР за допомогою "п'ятої колони" планують "згенерувати і підігріти" конфлікти всередині українського суспільства щодо даної теми.

Паралельно з цим, за даними Тимчука, вже цієї осені та ж "п'ята колона" приступить до політичної дестабілізації ситуації в Україні. Що примітно, "вдарити" кремлівські спецслужби мають намір і по Варфоломію. Вони хочуть підірвати його авторитет і вплив у православному світі, зробивши РПЦ "новим центром впливу в світовому православ'ї".