БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 12 Червня 2018

Помер Заслужений лікар України, в минулому багаторічний завідувач урологічним відділенням обласної клінічної лікарні Анатолій Левицький

ЗЕМЛЯ ПУХОМ! /


Сьогодні медична галузь Буковини зазнала невиправної втрати - пішов з життя Заслужений лікар України, в минулому багаторічний завідувач урологічним відділенням Обласної клінічної лікарні та обласний позаштатний уролог, Лікар з великої букви Левицький Анатолій Іванович.


Анатолій Іванович був у витоків організації та становлення урологічної служби Буковини, яку тривалий час очолював. Саме за його ініціативи та безпосередньої участі у практику були впроваджені сучасні операції на нирках та сечових шляхах, малоінвазивні ендоскопічні трансуретральні операції та складні операції при онкопатології.
 
Анатолій Іванович народився 5 листопада 1942 року в смт. Стара Синява Хмельницької області. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут (1968 р.). Трудову діяльність розпочав у 1968 році в Кельменецькій районній лікарні на посаді лікаря-хірурга, заступника головного лікаря з лікувальної роботи.

З квітня 1975 року працював лікарем-урологом Чернівецької обласної клінічної лікарні, а з травня 1975 року до квітня 2011 року – завідувачем урологічного відділення ОКЛ.

До останнього дня Анатолій Іванович допомагав пацієнтам та передавав свій досвід молодим лікарям.

Прощання з Анатолієм Івановичем відбудеться в лекційній залі ОКЛ 13 червня 2018 р. з 11.00 години.

Світла пам’ять…

Асоціація урологів Буковини,
Колектив Обласної клінічної лікарні