БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 11 Червня 2018

Голова Донецької ВЦА Жебрівський подав у відставку. Фищук, як вкопаний...

СИ ВТОМИВ? / 

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський попросив президента України про відставку. Про він це повідомив на своїй сторінці в Facebook.


«У суботу зустрівся з президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін», – повідомив Жебрівський.

Він зазначив, що на відповідний пост його призначили рівно три роки тому і вони були дуже насичені.

Разом з цим він повідомив, що за три роки в області вже відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, до 1 вересня відкриється ще 12, а до кінця 2018 року їх буде вже 30; понад півтори сотні дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в межах проекту «Український донецький куркуль», і цей проект продовжується; завдяки реалізації обласних та державних програм уже понад дві сотні дітей-сиріт отримали власне житло; відкрито близько сотні молодіжних центрів; півтори сотні спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям; область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад; Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища; будується за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів; розгорнута масштабна робота з реконструкції парків та скверів у містах, містечках та селищах; відкриваються Центри надання адміністративних послуг; почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів. 
 
Залишається лише питання: за таких успіхів, у чому причина відставки?