БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 28 Травня 2018

"Росія повинна визнати відповідальність": генсек НАТО зробив чітку заяву щодо катастрофи рейсу MH17

ЗА КИМ СУМУЄ ГААГА / 


Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що згоден з висновками міжнародної слідчої групи про причетність Росії до катастрофи з малайзійським "Боїнгом" рейсу MH17 на сході України влітку 2014 р.


"Я згоден з оцінками уряду Нідерландів щодо малайзійського Боїнга: Росія повинна визнати відповідальність", – сказав на сесії Парламентської Асамблеї НАТО у Варшаві Столтенберг, слова якого наводить у понеділок офіційний представник альянсу Оана Лунгеску.

Нагадаємо, в Нідерландах 24 травня відбулася прес-конференція за участю представників Міжнародної слідчої групи (JIT). Так, глава центрального департаменту кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів Уілберт Паулсен заявив, що у слідчих з'явилися відбитки пальців російських військовослужбовців однієї з бригад Росії на тій ракеті від "Бука", яка збила малайзійський Boeing.

Також розслідування встановило, що "Бук", з якого був здійснений постріл, належав російській 53-й зенітній ракетній бригаді ППО, що базується в Курську.

Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили Росію в трагедії MH17 і тепер мають намір судити її як країну окремо від осіб, які причетні до збивання літака і фігурують в даному кримінальному провадженні.

Президент РФ Володимир Путін уже відповів на висновки розслідування про катастрофу МН17.