БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 25 Травня 2018

Націоналісти Кіцманщини в честь Дня Героїв провели районні змагання з легкої атлетики (ФОТО)

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! / 

На честь Дня Героїв Кіцманська районна партійна організація ВО «Свобода" провела районні змагання з легкої атлетики в трьох вікових групах на стадіоні м. Кіцмань. У змаганнях взяли участь хлопці та дівчата на дистанціях 60 та 150 метрів, а також в командній естафеті.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", почалися заходи біля офісу Кіцманської районної організації ВО «Свобода», який розміщений неподалік спортивного залу ФСТ «Колос», звідки спортсмени, батьки та організатори колоною пройшли до пам’ятного хреста «Борцям за волю України», де поклали квіти Героям різних епох боротьби українського народу за свободу.

 

Пам'ять наших Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

 

Далі виступили організатори, бійці Антитерористичної операції, котрі дали настанови та короткі історичні довідки про наших українських героїв, їхню боротьбу. Друга частина заходів проходила вже на міському стадіоні.

- Більше тридцяти юних спортсменів з наснагою ї завзяттям боролися у різних видах легкоатлетичних змагань, в котрих переможених не було, а були спортсмени-переможці, які в майбутньому прославлять і Кіцманський район, і Буковину і всю нашу Україну. Учасники змагань піднімались на п’єдестал задоволені і готові до нових естафет та перемог. Нагороди їм вручали учасники АТО Віталій Бойда, Тетяна Попович та Віталій Жежель, що ще більше додало їм наснаги та жаги до перемог, - каже голова Кіцманської районної організації ВО «Свобода» Ігор Гринюк.

Велелюдне свято вдалося на славу України та її Героїв, тому Кіцманська районна організація ВО «Свобода» в підготовці змагань дякує насамперед спортсменам, їхнім батькам, уболівальникам, учасникам АТО, Кіцманському ФСТ «Колос», а також економічній раді Чернівецької обласної організації ВО «Свобода». Також велика подяка свободівцям тренеру Ользі Руснак і заступнику голови Кіцманської районної організпції ВО «Свобода» Мар’яні Побурян, спортивним суддям та всім, хто прийшов підтримати ці змагання з легкої атлетики у Кіцманському районі з нагоди «Дня Героїв» України.
 
Фото ЧОО ВО "Свобода"