БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ   >>> 27 Травня 2018

У неділю, на Зелені свята, буковинців запрошують на ювілейний десятий «Обнова - Фест»

ЗЕЛЕНІ СВЯТА /


27 травня 2018 року на Зелені свята Товариство українських студентів-католиків «Обнова» з благословення єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ, владики Йосафата (Мощича) проведе Х-й буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». Дійство буде присвячене світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара (саме з його благословення у 2008 році й був започаткований фестиваль!) та 20-річчю Товариства «Обнова» у Чернівцях. Краще за десять років та нові атракції чекають на відвідувачів ювілейного фестивалю у музеї просто неба.

Свято розпочнеться о 10-й ранку Архиєрейською Божественною Літургією у Катедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці у Чернівцях. А на території обласного Музею народної архітектури та побуту починаючи з 12.30 відбудуться спільна екуменічна (багатоконфесійна) молитва за мир в Україні та інші фестивальні заходи. Щороку організатори свята намагаються здивувати відвідувачів і дарувати незабутні враження як дорослим, так і юним гостям «Обнови». Цьогоріч свято готують майже 1000 учасників, тож програма буде на будь-який смак!

Гостей фестивалю зустрічатимуть актори «Театру анімації Івана Бутняка». Не помітити їх буде важко ! «Обнова-фест» презентує дитячий простір для найменших гостей фестивалю – «Обноваленд». У програмі: майстерні стрінг-арту, ебру, індіанс, малювання та, навіть, шуму дощу. На діток чекають також аквагрим, іграшки, унікальні еко-констуктори, бізнес-лекції та ще дуже багато цікавинок. Вистачатиме й майстерень для дорослих – ляльки-мотанки та живопис, писанкарство та соломоплетіння, декупаж, народні танці та банси. А ще вперше на фестивалі запрацює кузня !
 


Цікавими і пізнавальними будуть літературні читання, які модеруватиме чернівецький письменник Максим Дупешко та вуличний університет (модератор – отець Руслан Боровий). Цього разу знаних науковців, богословів, музикантів та громадських діячів просто неба об’єднають слова Блаженнішого Любомира Гузара – «Бути людиною».
 


Музична сцена на «Обнові» буде різноманітною і вражаючою: театр-студія «Гердан», «Пенсія», «Еффата», «ZAPAL», «БУК», «Decorum», «Кана», «Voanerges», «КораЛЛі», «TaRuta» «МЕРІ» та «KOZAK SYSTEM». Увага ! У програмі будуть і не анонсовані зіркові артисти!

Яскравим завершальним акордом фестивалю стане вогняна сцена – цьогоріч полум’я приборкуватимуть формація "Тіні вогню", театр вогню і світла «OBRIY» (переможці конкурсу WOW show fest 2018) та Sisters Project.
 


На Зелені свята «Обнова-фест» знову поєднає українську духовність, патріотизм і традиції. За попередні роки фестиваль відвідали десятки тисяч гостей. Він став улюбленим родинним та молодіжним святом не лише для Чернівців та Буковини, але й для Західної України. Отож, усі на ювілейну «Обнову» ! Творимо історію фестивалю разом !
 


Деталі на сайті: www.obnovafest.cv.ua

Вартість благодійного квитка – 80 грн.,
Для пенсіонерів та школярів – 40 грн,
Дошкільнята і учасники АТО - безкоштовно