БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 19 Травня 2018

Активісти ЛГБТ скаржаться на зірваний у Чернівцях "Фестиваль рівності"

ОСЬ ТАКА БУЛА "ВЕСЕЛКА" /


У Чернівцях противники проведення так званого "Фестивалю рівності" зірвали цей захід. Про це повідомляється на сторінці громадської організації "Інсайт" в соцмережі Facebook.


У повідомленні активістів ЛГБТ ідеться про те, що на місці локації організатори виявили зламані замки, а згодом у приміщення вдерлися зо три десятки опонентів, які унеможливили проведення фесту. "Поліція допустила до місця проведення представників ультраправих організацій. Серед присутніх радикалів ми впізнали представників "Традиції і порядок", "Катехону", "Зентропи", "Сестринства св. Ольги". Усі вони навмисне прибули із Києва для того, щоб блокувати проведення фестивалю", - стверджується в повідомленні.

Автори тексту звинувачують правоохоронців у посібництві противникам ЛГБТ. "Опісля цього, нібито надійшло повідомлення про замінування локації. Дані дії були здійснені поліцією з метою зриву заходу. Під час виходу організаторок з локації, у під’їзді розпилили газ, і кинули молоток. Організаторок фестивалю через коридор поліції вивели до автобусу та вивезли з місця проведення заходу.Такий хід подій продемонстрував, що ультраправі організації встановили в Україні свій порядок і тепер диктують його правоохоронним органам", - вважають в "Інсайті".

Активісти ЛГБТ переконані, що поліція не впоралася зі своїми обов’язками та не дозволила безпечно провести фестиваль, тому вона нарівні з ультраправими активістами має нести відповідальність за зрив заходу. При цьому організатори твердять, що не відмовляються від ідеї таки провести фест, а нові місце та час цього дійства обіцяють повідомити пізніше.