БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 16 Травня 2018

До перевізників громадського транспорту, які страйкують у Чернівцях, застосують штрафні санкції

РАТУША НЕ ЗДАЄТЬСЯ / 


На усіх перевізників, які другий день не виконують умови договорів в частині забезпечення регулярності руху на міських маршрутах, складено акти про порушення для застосування господарських санкцій у вигляді штрафу. Про це повідомили у відділі транспорту, в’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

 

Про це БукІнфо повідомили у прес-центрі Ратуші.

 

Двадцяти перевізникам, які працюють за тимчасовими угодами, направлено письмові повідомлення про застосування штрафу, де вказано порушення, за яке застосовується штраф, розмір штрафу та банківські реквізити, на які його необхідно сплатити.

 

Штраф застосовуються у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – за кожне порушення умов Тимчасового Договору.

 

Перевізник зобов’язаний сплатити зазначену суму штрафу на розрахунковий рахунок, вказаний у повідомленні про застосування штрафу, впродовж 10 робочих днів з моменту отримання повідомлення. Штраф сплачується до міського бюджету.

 

Перевізники, які працюють за постійними угодами і не забезпечили роботу транспортних засобів на маршруті, отримали попередження про розірвання угоди.