БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 16 Травня 2018

Порошенко хоче забрати телеканал "1+1" у Коломойського

БОРОТЬБА ЗА МЕДІА / 

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що президенту Петру Порошенко потрібен контроль над телеканалом "1 + 1". Про це з посиланням на DW повідомляє Бізнес-Цензор. Також Коломойський заявив, що влада України його не переслідує.


"На сьогоднішній день я не можу сказати, що мене переслідує влада. У нас йде позиційна якась війна, але вона в рамках закону. І досить різні бажання у нас. Ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозуємо в цьому плані. він хоче "1 + 1" на вибори. Ось йому кров з носа потрібен "1 + 1", - сказав Коломойський.

Він запевняє, що Порошенко не отримає контроль над телеканалом. "Ні. Ні за що", - заявив Коломойський, відповідаючи на питання, чи віддасть він телеканал Порошенко.

Говорячи про кандидатів на майбутніх виборах президента України, Коломойський заявив, що лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко є найбільш гідним кандидатом у президенти зі старих політиків.

"Я і Вакарчуку симпатизую. Не відкрию Америку, якщо скажу, що всі хочуть бачити нові обличчя. Але якщо взяти старі, то, я вважаю, що найбільш гідною на сьогоднішній день є Тимошенко", - сказав Коломойський.
 
"Не будемо ототожнювати пана Порошенка - незважаючи на те, що він чинний президент України, - з державою Україна. Тим більше, менше ніж за рік до президентських виборів. Так, він - чинний президент України. Але це не означає, що є претензії в держави до нас як до колишніх власників "Приватбанку"... Вони є в Порошенка ...

Порошенко не може бути моїм опонентом, тому що ми з ним ніде не змагаємося в одній відкритій політичній боротьбі. Я не беру участь у президентських перегонах і не збираюся брати участь. Ось. Я не є офіційно жодною опозицією, хоча очолюю контрольно-ревізійний комітет партії "Українське об'єднання патріотів". Але, тим не менше, я не займаюся активною політичною діяльністю. Зокрема, може, через те, що немає сьогодні можливості. Але для Порошенка я - опонент. Опонент світоглядний.

Це полягає у нашому різному ставленні до життя. До демократії, до свободи слова, до подій в Україні, до ставлення до того, яким повинен бути президент. І які у нього повинні бути відносини з власним народом, зі своєю країною. Ось у цьому ми з ним повністю відрізняємося. Тому ... у мене щодо нього дуже велике розчарування. Тому я є його опонентом. Але, знову ж таки, це наше внутрішнє питання і наше з ним протистояння. Воно зовсім не вимагає, щоб мені хтось допомагав ззовні. І, скажімо так, це - внутрішня справа України. Наше з ним опонентство", - сказав Коломойський. 

Коломойський знаходиться за кордоном, в останній раз відвідував Україну в червні 2017 року.