БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 16 Травня 2018

Мер Чернівців відкрив завісу над призначенням Ярослава Кушнірика керівником департаменту економіки

ВЛАДНИМИ КОРИДОРАМИ /


Як розповів вчора, 15 травня, на брифінгу міський голова Чернівців Олексій Каспрук, більше 10-ти працівників міської ради наразі мобілізовані до Збройних Сил України. Серед них – Степан Руденко, який очолював департамент економіки. І днями на місце Руденка керувати департаментом економіки міської ради призначили Ярослава Кушнірика, який досі керував департаментом ЖКГ. - Мене робота Ярослава Кушнірика на посаді очільника департаменту ЖКГ задовольняла. Вона не задовольняла Василя Продана.

 

За словами мера міста, свого часу Кушнірика призначили на місце Погореного відповідно до чинного законодавства. Суд першої інстанції в Чернівцях щодо законності свого призначення Ярослав Кушнірик виграв. А другої – у Вінниці - ми прогнозували, що буде інше рішення, - розповів Олексій Каспрук. – Аби не переривати робочий процес, враховуючи те, що зараз у розпалі будівельні роботи, Ярослав Кушнірик був переведений на іншу посаду – керівника департаменту економіки. Проте рішення Вінницького суду міська рада продовжує оскаржувати в суді.

 

Мер також зазначив: коли Степан Руденко повернеться із лав Збройних Сил, він продовжить працювати на громаду Чернівців. Тим часом, департаментом ЖКГ керує перший заступник директора цього департаменту Олександр Бурак. 1