БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 15 Травня 2018

За підозрою у державній зраді на користь агресора затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського. Коментар СБУ (ВІДЕО)

ЩУПАЛЬЦЯ ГІДРИ /


В офісі видання "РИА Новости-Украина" тривають обшуки, затримано журналіста і керівника видання Кирила Вишинського. Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "ДетекторМедіа" з посиланням на СБУ.


В СБУ також повідомили, що вдома у журналіста Кирила Вишинського і в офісі видання співробітники спецслужби провели обшуки. "РИА Новости-Украина" пише, що журналіста затримали на вулиці біля його будинку.

У пана Вишинського на сторінці в Facebook зазначено, що він працює у виданні "РИА Новости-Украина", раніше працював на телеканалі ICTV.

Речниця СБУ Олена Гітлянська також повідомила на своїй сторінці в Facebook інформацію про обшуки в офісі "РИА Новости-Украина".

"Шановні журналісти, не встигаю відповідати усім телефоном, тому: підтверджую обшуки дійсно проводяться в офісі "РИА Новости-Украина", вирішується питання щодо затримання його керівника. Ми маємо обґрунтовану доказову базу, яку ми оприлюднимо після завершення слідчих дій. Прошу зачекати кілька годин!", - написала вона. 
 
 
Щойно з’явився коментар керівництва СБУ щодо цього затримання: