БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 16 Травня 2018

Нова сучасна послуга УЗ-діагностики – ЕЛАСТОГРАФІЯ в МЦ «Оксфорд Медікал»

ВАРТО ЗНАТИ!* /


Кабінет ультразвукової діагнотики в медичному центрі Оксфорд Медікал оснащенний сучасним обладнанням для проведення якісних обстежень. УЗД- сканнер LOGIQ P7 – один з найкращих аппаратів для проведення діагностики високого рівня!

 

УЗД апарат LOGIQ P7 підвищує достовірність діагностики при виконанні широкого спектру досліджень, забезпечуючи високу якість обстеження так як оснащений вдосконаленими інструментами візуалізації:

 

візуалізація кровотоку у В-режимі;
об'ємна візуалізація;
еластографія;
тканинна доплерографія;
УЗД з контрастним підсиленням.


УЗД-діагностика застосовується для дослідження внутрішніх органів, малого тазу, щитовидної залози, кровоносних судин, молочних залоз, серця інше.
 

Окрему увагу слід приділити ЕЛАСТОГРІФІЇ – це є інноваційною технологією в УЗД і використовується для ранньої діагностики раку. В основі даного обстеження лежить простий принцип: всі тканини людини, в тому числі і патологічно змінені, мають певну еластичність (жорсткість).

 

Доброякісні пухлини мають високу еластичність. На відміну від них, для злоякісних утворень характерна низька еластичність. Під час еластографії ультразвукові промені, що випромінюються і сприймаються спеціальним датчиком, немов лікар «прощупують» тканини досліджуваного органу, і за допомогою спеціальної програми оцінюють їх еластичність (жорсткість). За кордоном еластографію часто називають віртуальною пальпацією.

 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» проводять еластографію наступних органів:

щитовидної залози;
молочних залоз;
органів калитки (у чоловіків).


Проведені в останні роки дослідження довели, що комплексне використання традиційного ультразвукового дослідження в В - режимі з ЕЛАСТОГРАФІЄЮ підвищує чутливість УЗД в діагностиці раку до 95, 5%, а специфічність (можливість диференціювати (виявити) характер новоутворення) - до 94, 9%.
 

Основним завданням еластографії є диференціальна діагностика між доброякісними і злоякісними утвореннями.

  

Сучасна діагностична УЗ система LOGIQ P7 дозволяє отримати максимально детальну і коректну інформацію під час обстеження.
Це абсолютно безпечний і безболісний метод діагностики як для дорослих так і для діток.

Записуйтеся на прийом за номерами телефонів: (0372) 90 90 10 або (050) 988 11 56

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал»
м. Чернівці, пр. Незалежності, 121А
(0372)90 90 10 або (050) 988 11 56
 

Ліцензія АВ№526971 від 28.04.2010р.

 

* на правах PR