БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 14 Травня 2018

Оце курсанти! Ще вчора вони за партою, а сьогодні вже затримують контрабанду (ФОТО)

КОНТРА і БАНДА /


На Буковині, курсанти прикордонного вишу завадили переміщенню тютюнових виробів на гірській та річковій ділянці кордону. Так, сьогодні на ділянці відділу «Мамалига» прикордонним нарядом, до якого увійшли курсанти Національної академії ім. Б. Хмельницького, було виявлено 2,5 тисячі пачок сигарет марки «Ashima». Тютюнові вироби прикордонники виявили на березі річки Прут. Окрім ящиків із сигаретами, охоронці кордону знайшли й знаряддя для транспортування коробок через річку.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, ще, майже, дві тисячі пачок сигарет марки «Ashima» та «Marble», цими вихідними, виявив прикордонний наряд, у складі курсантів Держприкордонслужби, на ділянці відділу «Красноїльськ». Ведучи приховане спостереження курсант помітив чоловіка із ношами за спиною. Аби уникнути покарання порушник вдався до втечі, залишивши товар.

Наразі сигарети доставлено до прикордонних підрозділів та надалі буде передано представникам ДФС у Чернівецькій області.

Щодо втікача, то відносно нього тривають пошуку заходи.

Нагадаємо, що 11 травня цього року на ділянку відповідальності Чернівецького прикордонного загону прибула значна кількість курсантів Національної академії Держприкордонслужби, в рамках проведення спецоперації «Кордон-2018», яка спрямована на посилення боротьби з протиправними елементами на державному кордоні.