БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 14 Травня 2018

Страйк перевізників: у Чернівцях 15 травня усі маршрутки припинять рух. Каспрук закликав чернівчан допомагати один одному добиратись на роботу

СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ ЦЕ ЗНУЩАННЯ? / 

У Чернівцях приватні підприємства, які здійснюють пасажирські перевезення в місті, обіцяють 15 травня зупинити рух усіх маршруток.


Про це повідомив голова асоціації перевізників Микола Альбота.

"Сьогодні, 14 травня, на зборах перевізників було одноголосно вирішено всіма підприємцями із завтрашнього дня зупинити рух маршруток у місті, доки не буде розглянуте питання підвищення тарифу хоча би до 5 гривень", - повідомив Микола Альбота.

Він зазначив, що перевізники сьогодні вже написали листа до міської ради і попередили про зупинку маршруток у місті.  
 
Міський голова Чернівців закликав жителів міста допомогти одне одному добиратись на роботу під час транспортної кризи, яка очікується у вівторок, 15 травня у зв’язку зі страйком приватних перевізників. Про це Олексій Каспрук повідомив molbuk.ua

Посадовець вважає, що перевізники такими заходами намагаються вплинути на виконавчий комітет міськради, який завтра має провести засідання. "Завтра очікується страйк, не вперше. Виводимо тролейбуси. Завтра засідання виконкому – я так розумію, вони хочуть виконком "підштовхнути", - сказав Каспрук.

"Прошу всіх чернівчан допомагати одне одному, роботодавців - прошу врахувати, що підлеглі можуть запізнитись на роботу", - повідомив міський голова.