БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 15 Травня 2018

У Заставні міському голові Василеві Радишу дотла спалили ресторан "Мисливський рай". Бурбак звернувся до міністра МВС Авакова взяти під особистий контроль розслідування цієї справи (ОНОВЛЕНО)

ОЦЕ ТАК "РОЗБОРКИ"! / 


Як повідомляють джерела БукІнфо, у Заставні міському голові Василеві Радишу, який недавно переміг на виборах на голову ОТГ з рекордною кількістю голосів, спалили цієї ночі ресторан.

 

Наразі очікуємо подробиць від поліції та офіційної реакції самого пана Радиша, який вважає це справою рук своїх непримеримих опонентів у районному центрі.

 

Як повідомили щойно БукІнфо телефоном у прес-службі ГУ НП у Чернівецькій області, за фактом підпалу порушено кримінальне провадження, призначено низку експертиз. Також в обласній поліції очікують інформації з ДСНС щодо ймовірної причини підпалу.

 

 

 

Коментар події Василем Радишем у Фейсбук:

 

 

"Звертаюсь до всіх людей: може хто бачив сьогодні чи вчора підозрілих людей? Може хтось на заправках заправляв каністри, пляшки з бензином чи соляркою? Може хтось їхав вранці - десь о четвертій годині... Я до всіх-всіх звертаюся. Будь ласка - якщо хтось має якусь інформацію, надайте її", - додав міський голова.

"А тим, хто це зробив, можу сказати - я не боюся вас. Мене цим не візьмете. А те, що я робив у місті - я буду робити ще в тричі сильніше. Повірте мені - вас знайдуть. Я кожного дня буду до вас наближатись все ближче і ближче", - додав Василь Радиш.


Пожежа виникла на 200 квадратних метрах приміщення ресторану. Правоохоронці з’ясовують обставини пригоди.