БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 13 Травня 2018

Василь Ломаченко у напруженому та важкому бою переміг Хорхе Лінареса (ВІДЕО)

ЦІННА ПЕРЕМОГА /  

 

Поєдинок 30-річного Василя «Hi-Tech» Ломаченко (10-1, 8 КО) проти 32-річного володаря титулу чемпіона світу за версією WBA в легкій вазі Хорхе «El Nino de Oro» Лінареса (44-3, 27 КО) був не просто поєдинком за титул. Цей бій був основою для розкладу розвитку майбутніх протистоянь в легкій вазі.

 

Нагадаємо, що інтрига там неабияка. Туди повернувся, після вояжу в першу напівсередню вагу, 30-річний Майки Гарсія (38-0, 30 КО), а володарі титулів чемпіона світу за версіями IBF 27-річний Роберт Істер (21-0, 14 КО) і за версією WBO 36 -річний) Рей «Sugar» Бельтран (35-7-1, 21 КО), звичайно ж будуть готові заробити в поєдинках за об'єднання титулів чемпіонів. І, звичайно ж, цей бій відкривав Василю двері в зовсім інший світ боксу, де його популярність повинна зрости, втім, як і зрости гонорари. Також він давав розуміння, наскільки Василь готовий до того, щоб йти в вагові категорії вище.

 
І, бачить Бог, ми отримали відповіді на всі питання. І з приводу бою природженого легковаговика проти бійця, котрий ледь дотягує до 61,2 кг у напівлегкій ваговій категорії? А також на рахунок того, яка міцність підборіддя? І ... чи не включить Василь "задню", в разі небезпеки? Що там з бажанням взяти виклик і влаштувати гойдалки?
 
Боксувати проти Лінареса було Васі важко. Його удари не мали миттєвої реакції. Все ж різниця у вазі, як показав бій, навіть якщо це два кіло, може грати роль. Так що довелося, крапелька за крапелькою, наповнювати чан, тобто голову Лінареса, поки його біль не перелилася через край. З підборіддям теж все у Василя в порядку. І нехай, мають рацію фани, пропущений від Лінареса удар був стусаном, а сам Василь перебував поза повного балансу, але факт на обличчя. Пропустив, оклигав і повернувся. Але, дзвіночок тривожний є. Не варто застигати біля суперника без дій і відкритим, навіть трішки привідкритим. І, звичайно ж, техніка, швидкість на висоті. Хотілося б одиночного нокаутуючого удару, але ...
 
Зараз можна багато що говорити і про що міркувати. Їжі для роздумів і у самого Василя, і у його батька-тренера і у тих, хто буде його наступним суперником. Поєдинок Василя проти Лінареса показав, що Ломаченко філігранний технік і дійсно його можна порівняти, як на мій погляд, тільки з Флойдом Мейвезером, якщо обговорювати виконавську майстерність. Але ось додати б Василю динаміту в рукавичку. Тоді б і нам спокійніше б було жити і дивитися за його боями.
 
А тепер набираємося терпіння і чекаємо того, хто стане наступним суперником для Василя. Майки Гарсія? Роберт Істер? Рей Бельтран? Одне можна сказати, що тепер ціна Василя, як суперника, зросла до 5 мільйонів доларів за поєдинок. Причому, чистими. З податками ... більше.