БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 15 Травня 2018

З"явився повний відеозапис конфлікту в приміщенні Новодністровської міськради між поліцією і членом виконкому, учасником АТО Павлом Марценюком (ОНОВЛЕНО + ВІДЕО)

ЩО ЦЕ БУЛО?! / 

 

У Новодністровську поліція побила і не пустила на сесію міської ради члена виконкому, учасника АТО Павла Марценюка. Про це сам потерпілий написав на своїй сторінці у Фейсбук. Цитуємо його пост повністю:

 

Багато разів написано в інтернеті дописувачами про свавілля мерів міст, поліцейських , лікарів. Наше місто в цім не виняток, тепер як це сталося... Вам відомо що 04.05.18, відбулася позачергова сесія на якій наше місто позбулося із власного бюджету понад 7 (сім) млн.грн. на користь підприємства яке навіть не працює, тай про що я - Вам це відомо краще за мене. Звичайно як член виконавчого комітету маю законне право бути присутнім на будь яких засіданнях та комісіях, тільки не там де деребанять Наш бюджет. Тому була дана команда поліціянтам ні в якому разі не допустити на засідання "небажаних" свідків. Поліціянти свою роботу виконали блискавично, варто мені було доторкнутись до дверної ручки кабінету міського голови ( все видно на обличчі), я так розумію що боягузство міськголови Болдашева А.І. доведе до повної блокади адмін будівлі і введе пропускний режим з поліціянтами при вході.

Ну що ж буває і гірше, буду лікуватись-не в перше.

Про поліціянтів- це ті люди які ввічливо з вами вітаються на вулиці,но при першій же команді кийком розібють вам голову і можливо скалічать,незалежно від Вашого соціального статусу, тому що безкарність зі сторони закону (пенсіонер, неповнолітній, інвалід....).
 
Поліціянти так сильно намагалися закувати мене в кайданки що аж розбили лице об бітонну підлогу в приймальній міської адміністрації, далі щоб заламати руки за спину пошкодили сухожилля лівої руки та плеча, кисть лівої руки в "непрацюючому стані" тому що коли надівали кайданки з величезною силою, пошкодили руку,тому я в даний час не працездатний, далі був перцевий газ в обличчя, побиті руки та ноги кийками, пошкодили верхній одяг та взуття (це ж треба так вміти?) таке відчуття, що в мене не розкрився парашут і я приземлився без него і чудом залишився живим.

Сокирянський відділ швидкої допомоги, ніякої медичної допомоги не надав,також не було медичної допомоги і в м.Новодністровськ "тому що субота " вихідний, я був готовий що доведеться тихо сконати десь на сходинах медзакладу. Ну що ж привітаємо "мед реформу" в дії.

Звичайно я не все описав як воно було в подробицях, і кому то цікаво ? Дію міського голови проти нашого міста ВИ жителі бачите все на вулицях, з Вашої мовчазної згоди наше місто енергетиків знаходиться в повній темряві, і це тільки початок. Іншого не чекайте, А.І. Болдашева цікавить тільки Наш бюджет і ніяк мешканці та їхні проблеми.

Громадські активісти тілесні люди яких легко скалічити або вбити, що буде далі здогадайтесь, наше місто стане розкраденим селом. ГО "Біла Фортеця" не співпрацює з місцевою владою починаючи з 2017 року і не приймає участі в розкраданні громадського майна та коштів, так же не підтримуємо лицемірні громадські заходи за участю міського голови та працівників міськради. В цім ви переконаєтесь за заходах 9- травня, як то було минулого року і що буде цього року.
 

Порада від мене особисто: громадяни, не хворійте і не травмуйтесь у вихідний день і також в ночі,Вам все одно ніхто потім не допоможе. 

 

*****

 

Новина про побиття поліціянтами учасника бойових дій в зоні АТО, члена комітету Новодністровської міської ради Павла Марценюка викликала неабиякий резонанс не лише в місті, а й далеко за його межами. То що ж насправді сталося? Вчора стали доступні записи камер відеоспостереження, що встановлені у міській раді.

 

Переглянувши відеоряд, кожен сам вправі зробити висновок, чи мали поліцейські (які зобов’язані охороняти громадський порядок) підстави не пускати Павла в кабінет міського голови, - написала на своїй сторінці у Фейсбук журналістка з Новодністрровська Віта Плитус.


За її словами, в.о.головного лікаря міської лікарні Ольга Довбенко стверджує, що всі необхідні і доступні для медичного закладу послуги Павлу були надані, тому вважає звинувачення на адресу Новодністровської міської лікарні необґрунтованими.

 

Повне відео сутички у Новодністровській міські раді: