БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 23 Квiтня 2018

Народ переміг: Прем'єр Вірменії Серж Саргасян пішов у відставку (ОНОВЛЕНО)

ОФІЦІЙНО / 

Прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян в понеділок, 23 квітня, подав у відставку. Про це йдеться в заяві глави уряду, розміщеному на офіційному сайті. Саргсян зазначив, що люди вийшли на вулиці "проти його прем'єрства", і він прийняв рішення погодитися з ними і покинути пост глави уряду.


"Дорогі співвітчизники. Звертаюся до всіх громадян Республіки Вірменія

Старшому поколінню і молоді, жінкам і чоловікам.

Звертаюся до тих, хто вдень і вночі стоїть на вулицях із закликом "Відмов Сержу" і тим, хто з працею добирається до робочого місця, щоб виконати свій обов'язок. Звертаюся до тих, хто днями стежить за прямим ефіром і тим, хто забезпечує громадську безпеку.

Звертаюся до хоробрих воїнів і офіцерів на кордоні, звертаюся до своїх товаришів по зброї. Звертаюся до однопартійців, всіх політичних сил і діячів.

Звертаюся в останній раз, як керівник країни.

Нікол Пашинян мав рацію. Я помилився. У такій ситуації кілька рішень, але жодне я не піду. Це не для мене. Я залишаю пост керівника країни, пост прем'єр-міністра Вірменії. Вуличний рух проти мого прем'єрства. Я виконую вашу вимогу.

Миру, гармонії і логіки нашій країні. Дякую ".

Як ми повідомляли раніше, в Єревані з СІЗО звільнили опозиційного депутата, лідера протестного руху Нікола Пашиняна. Разом з ним на свободу також вийшли ще два депутата Сасун Мікаелян і Арарат Мірзоян.
 


Фото: armenia.im