БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 23 Квiтня 2018

Лідер вірменської опозиції Пашинян вийшов із СІЗО в Єревані, заявивши, що "влада перейшла до народу"

НАРОД ПЕРЕМАГАЄ /


Лідера опозиційного руху "Елк" Нікола Пашиняна (на фото), який очолює акції протесту в Єревані, звільнено із СІЗО. Про це повідомляє "Радіо Азатутюн".


Кілька хвилин тому із СІЗО звільнені опозиційні депутати Нікол Пашинян, Сасун Мікаелян і Арарат Мірзоян.

Пашинян заявив, що про результати переговорів з віце-прем'єром Кареном Карапетяном він буде говорити на сьогоднішньому мітингу.

На питання, як він вважає, чому його звільнили, Пашинян відповів: "Тому що відбулася зміна влади, влада перейшла до народу".

22 квітня Пашинян був затриманий правоохоронцями.

Вірменська поліція повідомляла про 232 затриманих у зв'язку з протестами в столиці країни станом на 17:30 (за місцевим часом) 22 квітня.

21 квітня журналістка вірменської служби Радіо Свобода Арус Акопян зазнала нападу і була травмована людиною в цивільному під час висвітлення протестної акції опозиції на автомагістралі.

У Єревані вже кілька днів тисячі людей протестують проти призначення прем'єр-міністром Сержа Саргсяна, який був президентом Вірменії 10 років. Протести відбуваються і в інших великих містах країни.

Перед закінченням повноважень Саргсяна конституція Вірменії була змінена, країна стала парламентською республікою, реальна влада перейшла до рук глави уряду.

Учасники протестів звинувачують Саргсяна в захопленні влади в країні. Лідер протестувальників, опозиційний депутат Нікол Пашинян оголосив про "революційну ситуацію" у Вірменії та початок "народної ненасильницької оксамитової революції".

Сьогодні до протестувальників приєдналися військові.