БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 22 Квiтня 2018

На завершення проекту культурного центру Івана Миколайчука у Чернівцях потрібно ще 15 мільйонів гривень

ДАЙ, БОЖЕ! /


На завершення проекту культурного центру Івана Миколайчука потрібно ще 15 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олексій Каспрук.

 

"Повертаємо до життя кіно мистецький центр ім. Івана Миколайчука. Вимальовується його нове обличчя – сучасне, комфортне. Такий інноваційний громадський простір буде затребуваним чернівчанами, стане улюбленим місцем дозвілля, розвитку , цікавих дискусій, презентацій. У цьому році на завершення робіт в бюджеті передбачено 5 мільйонів гривень, ще 700 тисяч пропонуємо спрямувати за рахунок залишку коштів. Однак для завершення проекту потрібно ще 15 мільйонів гривень.

 

На жаль, у міському бюджеті, наразі таких коштів немає. Чернівчани на громадських слуханнях проголосували за те, що об’єкт є пріоритетним і потрібно шукати кошти для його добудови. Будемо вишукувати резерви та просити допомоги Уряду, який вже два роки допомагає Чернівцям відбудувати культурнний центр імені славетного українця Івана Миколайчука", - зазначив міський голова Чернівців.