БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 16 Квiтня 2018

Громада села Нижні Петрівці на Сторожинеччині отримала від польських партнерів пожежний автомобіль (ФОТО)

ДРУЖБА МІЦНІЄ /


14 квітня у селі Нижні Петрівці на хуторі Аршиця відбулася урочиста передача від пожежників гміни Черніхув (Живецький повіт, Польща) громаді села пожежного автомобіля.


Захід відбувся за участі Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Даміана Цярціньського, вуйта гміни Черніхув Адама Коса, голови Добровільної пожежної частини села Мєндзиброджє Живєцкє Роберта Кліса, голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша та начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергія Михайлюка.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Управління ДСНС України у Чернівецькій області, подія стала дуже важливою для місцевої громади. Адже відстань від районного центру до цього населеного пункту складає близько 20 км. В селі вже є сформована добровільна пожежна команда і утворення ще однієї місцевої пожежної команди дозволить значно ефективніше й оперативніше ліквідовувати пожежі.

Завдяки активній співпраці Сторожинецької РДА та польських партнерів цей автомобіль став вже шостим, переданий колегами з Польщі. Раніше мешканці Сторожинецького району отримували автомобілі для села Стара Красношора та міста Сторожинець.

 

Фото УДСНС у Чернівецькій області