БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 16 Квiтня 2018

Трамп вийшов з себе коли дізнався, про кількість висланих російських дипломатів з країн ЄС

ТРАМП_ПАМ-ПАМ... /


Американський президент Дональд Трамп вибухнув прокльонами, коли дізнався про те, що європейські країни вислали набагато менше дипломатів, ніж США. Про це пише The Washington Post з посиланням на неназваних американських чиновників.

 

Як зазначається, Трамп хотів висловити солідарність з європейськими країнами, але не брати на себе провідну роль. Він хотів, щоб цифри були співставними. Коли стало відомо, що американська сторона вислала 60 дипломатів, а Франція і Німеччина висилають по чотири дипломата, Трамп «вибухнув». Співробітники адміністрації звернули його увагу на те, що загальна кількість дипломатів, які залишили країни Європи, приблизно 60. «Мене не хвилює загальна кількість!» — закричав Трамп.

 

За словами джерела, від президента почули багато лайки з приводу події. Раніше повідомлялося, що американський президент Дональд Трамп розглядав кілька варіантів нанесення удару по сирійській території, один з яких передбачав удар по російських та іранських об'єктах. Ряд західних країн, в тому числі країни Прибалтики, США, Канада, а також Україна і Молдова оголосила про висилку більше 100 російських дипломатів у зв'язку зі справою про отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля у Великобританії. Влада Великобританії заявила, що до отруєння Скрипаля і його дочки причетна Росія.